Cyklotrasy

a/ Pro menší děti:

  1. Kunčice 650m, sjezd do Květné, vpravo na Seninku, za kostelem vlevo přes potok polní cestou do Nového Rumburku, asi po 3 km vlevo asfaltovou cestou do Květné a Kunčic k chatě Junior. Celková délka trasy je 12 km.
  2. Kunčice, Staré Město, směr na Hanušovice po 2 km odbočka vpravo na Chrastice a Hynčice pod Sušinou, po žluté tur. značce kolem bunkrů na Štvanici 866m, sjezd do Stříbrnic, Květnou, Kunčice a k Junioru. Celková délka trasy je 17 km.

b/ Pro starší děti:

  1. Kunčice, Staré Město na křižovatce vlevo na Malé a Velké Vrbno, za chatou Olšankou po žluté turistické značce prudké stoupání na chatu Paprsek 1004 m /občerstvení a krásné výhledy na hřeben Jeseníků/. Sjezd po lesní asfaltce do Kunčic k Junioru /pozor na těžbu a svoz dřeva !!/ Celková délka trasy je 20 km, převýšení 350 m .

c/ Pro zdatnější cyklisty:

  1. Kunčice, Staré Město, Chrastice, Hynčice pod Sušinou, Návrší – chata, možnost pohoštění, prudký sjezd po červené tur. značce do Seninky, Květné, Kunčic k Junioru. Celková délka trasy 32 km.
  2. Kunčice, Staré Město, Šléglov, Vikantice, Branná, Ostružná, Petříkov, Paprsek – 1004m, možnost občerstvení, krásné výhledy na hřeben Jeseníků, sjezd lesní asfaltovou cestou do Kunčic k Junioru. Celková délka trasy 35 km, převýšení 450m.